Березень 2, 2015 admin

Англійська мова

Підготовка до ЗНО з англійської мови

Якщо Ви плануєте вступати до вищого навчального закладу і Вам необхідно отримати хороший результат ЗНО з англійської мови, краще якомога швидше почати підготовку до цього іспиту. Значна кількість старшокласників точно не знають свій рівень володіння англійською, як і вимог до успішної здачі ЗНО. Одні вправно спілкуються англійською, але мають проблеми з письмом, інші плутаються в граматиці, а треті погано розуміють зміст текстів. Шкільна програма не має достатньо відведеного часу для підготовки до ЗНО. Тому готуватись до цього предмету потрібно завчасно. Бажано довіряти досвіду досвідчених фахівців, адже від викладачів та методик викладання залежить результат.

Найкраще розпочати підготовку до ЗНО з англійської у 10 класі. За 2 роки навчання (10 та 11 клас) Ви зможете покращити свій рівень  володіння англійською та підготуватись  до  ЗНО у відповідності до програм, затверджених МОНмолодьспорту.  Це дозволить Вам надалі, будучи студентом ВУЗу  активно використовувати свої знання. Перший рік навчання (у 10 кл.) передбачає курс лекцій та практичних занять, які дозволять Вам перейти на вищий рівень володіння цією іноземною мовою. Підготовка до ЗНО  здійснюється на другому році навчання. Слухач може самостійно обирати скільки часу йому потрібно для якісної підготовки – 1 рік чи 2 роки. Навчання на наших курсах відбуваються у зручний для школярів час (з 17.00 до 20.00) один раз на тиждень  Якщо слухач регулярно відвідує заняття і  виконує домашнє завдання, цього часу достатньо для якісної підготовки до ЗНО. Такі слухачі зазвичай отримують дуже хороші результати (від 175 до 195 балів на ЗНО).  Навчання на курсах починається 1 жовтня і завершується у травні.

Також на наших курсах ви можете отримати якісну підготовку до ЗНО з української мови та літератури, історії України,  географії та біології.

Програма зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови 2013 року (детально у форматі PDF)
Структура тесту ЗНО з англійської мови у 2013 р. (детально у форматі PDF)

Загальна кількість завдань тесту — 43.
На виконання тесту відведено — 120 хв.

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови у 2013 році складається з трьох частин: читання, використання мови, письмо.

У тесті ЗНО з англійської мови будуть використані завдання чотирьох форм: завдання на встановлення відповідності, завдання з вибором однієї правильної відповіді, завдання на заповнення пропусків у тексті та завдання з розгорнутою відповіддю.

Завдання на встановлення відповідності — у завданнях учасникам буде запропоновано підібрати заголовки до текстів/частин текстів із поданих варіантів; твердження/ситуації до оголошень/текстів; запитання до відповідей або відповіді до запитань. Завдання вважається виконаним, якщо абітурієнт встановив правильну відповідність і позначив правильний варіант відповіді у бланку відповідей А. Тест містить 11 завдань цієї форми (від №1 до №5 та від №11 до №16), виконання яких буде оцінено в 0 або 1 тестовий бал. 1 бал – за правильно встановлену відповідність; 0 балів, якщо правильної відповідності не встановлено або відповіді не надано.

Завдання з вибором однієї правильної відповіді — до кожного завдання подано чотири варіанти відповіді, з яких лише один є правильним. Завдання вважається виконаним, якщо абітурієнт вибрав і позначив правильну відповідь у бланку відповідей А. До тесту включено 5 завдань з вибором однієї правильної відповіді (від №6 до №10), що оцінюються в 0 або 1 тестовий бал. 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь або вказано більше однієї відповіді, або відповіді не надано.

Завдання на заповнення пропусків у тексті — у завданнях пропонується доповнити абзаци/речення в тексті реченнями/частинами речень, словосполученнями/словами із поданих варіантів. Завдання вважається виконаним, якщо учасник тестування обрав і позначив правильний варіант відповіді у бланку відповідей А.
Тест містить 26 завдань цієї форми (від №17 до №42), які оцінюватимуться в 0 або 1 тестовий бал. 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь або вказано більше однієї відповіді, або відповіді не надано.

Завдання з розгорнутою відповіддю — завдання передбачає створення абітурієнтом на бланку відповідей Б власного висловлення у письмовій формі відповідно до запропонованої комунікативної ситуації. Це завдання оцінюється від 0 до 14 тестових балів за спеціальними критеріями.