Реєстрація

Реєстрація закінчується 29 вересня о 18:00.
Шановні вступники! Вітаємо вас на сайті підготовчих курсів. Наші курси орієнтовані на слухачів, які проживають у м. Львові та Львівській області.
Якщо Ви плануєте записатись на курси на наступний рік, Ви можете зареєструватись вже ЗАРАЗ, заповнивши нижче подану анкету.
Всі поля є обов’язковими для заповнення. Організатори повідомлять Вас про успішну реєстрацію електронною поштою та зателефонують Вам перед навчанням, тому прохання уважно вказувати контактні телефони та електронну адресу.
Згідно з правилами прийому на курси, встановлюється система відбору слухачів за конкурсом (критерії прохідного балу визначаються для кожного предмета індивідуально).

Презентація курсів та тест на визначення рівня відбудеться 30.09.2017 об 11.00 за адресою : Хуторівка,35а ( філософсько-богословський факультет УКУ ).

Шановні старшокласники та батьки!

Дякуємо, що зареєструвались на підготовчі курси в Українському католицькому університеті!

Запрошуємо Вас на презентацію підготовчих курсів, яка відбудеться 30 вересня, об 11:00 год., за адресою: вул. Хуторівка, 35 а (Філософсько-богословський факультет УКУ), аудиторія 216 (2-й поверх).

30 вересня  тестування проводитись не будуть, лише презентація!

Тестування для вступу на курси відбуватимуться за таким графіком та адресою: вул. Хуторівка, 35 а (Філософсько-богословський факультет УКУ), аудиторія 104 (1-й поверх).

02 жовтня (понеділок), 16:00 год. – тест з предмету «Українська мова»;

02 жовтня (понеділок), 17:00 год. – тест з предмету «Історія України»;

03 жовтня (вівторок), 16:00 год. – тест з предмету «Англійська мова»;

03 жовтня (вівторок), 17:00 год. – тест з предмету «Біологія».

Результати тестування повідомимо на електронну адресу слухачів.

Особи, які не пройдуть тестування та не наберуть прохідного балу (прохідний бал буде оголошений на презентації ) не зможуть відвідувати курси.